Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všem, kteří navštíví moje stránky bych chtěla nabídnout spolupráci s mojí výtvarnou dílničkou.

 

 

Moje dílnička je mobilní, a proto  jsem schopna dorazit kamkoliv za vámi. Doposud se mé akce konaly zejména v prostorách nákupního centra, kde si návštěvníci  mohli zhotovit malý upomínkový předmět a odnést si jej domů. Každá akce má svůj scénář a většinou se týká  aktuálního tématu, jako jsou: Velikonoce, pálení čarodějnic, den matek, den dětí, sv.Valentýn, začátek školního ruku, podzim, vánoce, Mikuláš nebo Drakiáda, ale tvořit se dá kdykoliv bez ohledu na to co je v kalendáři. 

 

Termín akce, její umístění a doba trvání je vždy o dohodě, podle vašich představ. Stejně tak i náklady na akci dohodneme společně. Od rozpočtu se poté odvíjí další aktivity plně v mé režii, rozsah a kvalita akce, použitý materiál, počet hostesek nebo při větším rozsahu akce také ozvučení.

 

            Není tedy problém například před 30. dubnem uspořádat akci na téma „pálení čarodějnic“ kdy já a můj doprovod budeme v kostýmech čarodějnic s dětmi modelovat a vytvářet loutky a postavičky čarodějnic. Nebo krátce před oslavou dne svatého Valentýna kreslit srdce třeba na trička, hrnečky, květináče, či vylévat gelové svíčky plné zamilovaných motivů.

 

 

Jestliže Vás moje nabídka oslovila, kontaktujte mě prosím, detaily akce a mé zkušenosti s nimi Vám ráda objasním telefonicky nebo osobně.

 

 

Předem děkuji za Váš případný zájem

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář